Doprava nad 60€ zadarmo Osobný odber v BA Zľava 10% na prvý nákup
Jablčný ocot: všetko, čo potrebuješ vedieť o tomto pomocníkovi pri chudnutí

Jablčný ocot: všetko, čo potrebuješ vedieť o tomto pomocníkovi pri chudnutí

Jablčný ocot a jeho účinky na zdravie už dokázala nejedna štúdia. V čom teda spočíva jeho najväčší prínos?

Zdravotné benefity jablčného octu

Benefitov je hneď niekoľko. Jablčný ocot obsahuje kyselinu octovú, ktorá podporuje chudnutie tým, že znižuje hladinu inzulínu a priaznivo ovplyvňuje spaľovanie tukov. Zároveň zlepšuje metabolizmus, znižuje tvorbu tukov a cukrov v pečeni, brzdí ukladanie tukov a potláča chuť do jedla.

Ak si sa rozhodol zhodiť pár prebytočných kíl, určite by si ho mal zakomponovať do svojej diéty. Či už si v rysovacej fáze pred letom alebo chudneš z vyššej váhy, doporučená denná dávka jablčného octu by v tvojom jedálničku nemala chýbať.

Ako prijímať jablčný ocot

Jablčný ocot vieš konzumovať v najrôznejších formách. Či už v tekutej forme, vo forme tablet alebo v unikátnej forme v podobe našich gumových medvedíkov GOLI.

GOLI Apple cider gummies boli špeciálne formulované s jablčným octom a vitamínmi B9 a B12, ktoré pomáhajú podporovať energetický metabolizmus, zdravú imunitnú funkciu, zdravie srdca, zdravý metabolizmus živín, zdravý nervový systém, celkové zdravie a pohodu a poskytujú antioxidačnú podporu. To všetko má pozitívny vplyv na redukciu váhy.

Čo Goli gummies obsahujú:

 

Jablčný ocot

Čerstvé jablká sa rozdrvia a odšťavia, čím sa získa to, čo sa nazýva mušt. Jablčný mušt prechádza jedinečným procesom fermentácie, aby sa vytvoril jablčný ocot. Surový, nefiltrovaný jablčný ocot bol použitý na vývoj najkvalitnejšieho prášku z jablčného octu, ktorý sa nachádza v Goli® ACV Gummies.

Vitamín B12

Ukázalo sa, že vitamín B12 pomáha podporovať produkciu bunkovej energie v tvojom tele rozkladom potravy, ktorú ješ, na dostupnú energiu.

Vitamín B9

Vitamín B9 (tiež označovaný ako kyselina listová) je základná živina, ktorá pomáha podporovať celkové zdravie a celkovú pohodu.

Cvikla

Živá farba a výrazná chuť červenej repy zvýrazňujú vzhľad a chuťový profil lahodných Goli® ACV Gummies.

Granátové jablko

Bohatá farba a jedinečná chuť granátového jablka pomáha dať Goli® ACV Gummies ich typický červený vzhľad a lahodnú chuť.

Pektín (vyrobený z ovocných šupiek)

Na rozdiel od väčšiny ostatných gummies na trhu, ktoré sú vyrobené zo želatíny, sú Goli® ACV Gummies vyrobené z pektínu z ovocných šupiek, vďaka čomu sú vhodné pre vegánov.

Ako sa goli gummies vyrábajú?

Goli Gummies sa vyrábajú v najmodernejšom zariadení v USA s certifikáciou cGMP a bez alergénov. Zariadenie bolo navrhnuté s ohľadom na kvalitu s cieľom produkovať bezpečné, renomované produkty s najvyšším štandardom zabezpečenia kvality počas celého výrobného procesu. Sú to lahodné, zdravé gumené vitamíny bez akýchkoľvek chemikálií alebo umelých prísad.

Iné benefity, ktoré jablčný ocot poskytuje

Jablčný ocot sa používa má aj iné ako zdravotné účinky. Na čo je ešte dobrý?

• je výborným pomocníkom v kuchyni
• na lesk vlasov
• prírodný repelent

 

 

 

Omega 3 a rybí olej – tuky, ktoré tvoje telo potrebuje

Slovo tuk má väčšina ľudí zaškatuľkované ako niečo zlé a nezdravé. Naše telo však potrebuje prijímať aj tuky. Je ti zrejme...

Aké funkcie zastáva pečeň a ako na detox pečene?

Pečeň je najväčším orgánom vnútri nášho tela a robí toho pre nás naozaj veľa. Každý deň. Zisti, ako ti pomáha v každodennom...

Životabudič Guarana – aké benefity prináša?

Máš málo energie a problémy s koncentráciou? Možno máme pre teba riešenie. Zoznám sa s guaranou. Guarana alebo...

Prihlásiť sa na odber newslettera

Kontaktuj nás

V tvojom košíku nemáš zatiaľ žiadne produkty.

Nakúp ešte za 60,00 a získaš poštovné zdarma.